boz

Killer 7 5/10

N-club > Off-topic > Killer 7 5/10

Level 1
0 XP
Indlæg: 0
#1:  mejstrup -

så fald der dom over Killer 7 i Gamereactor´s anmeldelse
5/10
grafik 7 gameplay 5 lyd 7 holdbarhed 5

kan dette passe, har vi gået så lang tid og ventet på at Capcom skulle blive færdig, også er spillet ikke særlig godt. er spillet mere kunst end et rigtigt spil. er det for underligt, til at kunne blive bedømt eller er det bare dårligt og usammenhængende.
eller er Gamereactor bare ikke særlig gode til at anmelde.


# site: [M] live: MEvsMAE #


Side: 1Vis alle


Level 24
296000 XP
Indlæg: 241
#2:  Eagle -
redigeret af Eagle d. 14. Jun 2005 17:18

Tja, jeg læser sjældent GR's anmeldelser (LÆS: Fordi jeg sjældent er enige med dem), så kunne egentlig ikke være mere ligeglad. Tror bestemt jeg erhverver mig det alligevel på et eller andet tidspunkt.

Desuden gav Famitsu det 36/40.


Level 26
370500 XP
Indlæg: 508
#3:  Anders Larsen -

Vi må vente og se hvad N-Club's anmeldere giver spillet, hvis de anmelder det. Så må vi se om de er eninge med GR.

Hilsen
Mr_Mario

Hilsen Anders Larsen a.k.a. Mr. Mario


Level 27
392000 XP
Indlæg: 381
#4:  Thomas D -

Hvad er det for en genre??

Jeg har ikk læst noget som helst om det...

Thomas D - N-club.dk


Level 2
1000 XP
Indlæg: 0
#5:  BonusNinja -

Du ka' evt. se en lille trailer her www.gametrailers.com/player.php?r=1&type=wmv&id=6284 hvis det var noget.

Sådan kommer din hjemmeside til tops på Google: Følg blot min SEO-guide - Læs mere på BonusNinja.net - min blog om SEO, humor, WordPress, blogging og meget mere. Vh. Jan Smiley


Level 26
370500 XP
Indlæg: 508
#6:  Anders Larsen -

Er det ikke det der skydespil i tegnefilmsgrafik???
Var lige inde og tjekke Box-art og opdage at det fyldte 2 discs, er der andre spil der fylder så meget???

Hilsen
Mr_Mario

Hilsen Anders Larsen a.k.a. Mr. Mario


Level 1
0 XP
Indlæg: 0
#7:  Miya -

Tales of Symphonia gør, blandt andet.

Tror det bliver et godt spil, og 5/10 lyder som en temmelig dårlig anmeldelse af det. Har ikke lige gennemglukket mit GR endnu, men tager da et smut forbi den anmeldelse.


Level 27
392000 XP
Indlæg: 381
#8:  Thomas D -

Resident Evil spillende ligger oss på to disk's...

Dejligt store spilSmiley

Thomas D - N-club.dk


Level 26
370500 XP
Indlæg: 508
#9:  Anders Larsen -

OK, synes bare ikke at jeg havde set det før.

Hilsen Anders Larsen a.k.a. Mr. Mario


Level 27
392000 XP
Indlæg: 381
#10:  Thomas D -

Der var jo Zelda WW med bonus disk... men okay det var to spil i en kasse...

Thomas D - N-club.dk


Level 2
2500 XP
Indlæg: 2
#11:  dustman -

prøv www.gamespot.com i stedet, synes de har lidt mere styr på det. Anyway i kan altid finde gennemsnittet på www.gamerankings.com

THE CHAINSAW TWIRLS INTO THE CROWD, RIPPING APART FLESH AND BONES. I HEAR THE SOFT STEPS OF MY BEST FRIEND APPROACHING THE FEAST OF HER LIFE. HER MOUTH RIPS THROUGH THE BONES, CRUSHING THEM WHILE THE BLOOD IS DRIPPING FROM HER DISFIGURED FACE. WE ARE HOME.


Side: 1Vis alle


Svar på tråd

Du skal være logget ind på N-club for at kunne deltage i diskussionerne.


Log ind
Bliv gratis medlem
Glemt kodeord?