Ubisoft har udgivet en ny teaser, som indeholder en af de gale kaniner, der "bruger" et Wii Balance Board.
Ubisoft har dog ikke givet nogle oplysninger om at der skulle være tale om brugen af Wii Balance Board i nogle af deres kommende spil.
Det ville dog være mærkeligt at de har brugt penge på en teaser uden formål, så mon ikke vi kommer til at kunne Wii Balance Board i et kommende Rayman-spil.
Teaseren kan ses herunder.
<object classid="clsid

27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0" id="gtembed" width="480" height="392"> <param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" /> <param name="allowFullScreen" value="true" /> <param name="movie" value="http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=33388"/> <param name="quality" value="high" /> <embed src="http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=33388" swLiveConnect="true" name="gtembed" align="middle" allowScriptAccess="sameDomain" allowFullScreen="true" quality="high" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="480" height="392"></embed> </object>